Atab Renovatie

Atab Engineering Beveren
Zwaluwbeek 7
9120 Beveren
T: +32 3 250 14 70
F: +32 3 253 00 44
beveren@atab.be

Atab Engineering Gistel
Konijnenboslaan 14
8470 Gistel
T: +32 59 27 76 98
F: +32 59 27 63 20
gistel@atab.be

Atab Engineering Steenokkerzeel
Brucargo 129
Haachtsesteenweg 199a
1820 Steenokkerzeel
T: +32 2 251 84 00
F: +32 2 251 77 66
steenokkerzeel@atab.be

Roofprotect
Jordy Surin – Verantwoordelijke/ Werfleider
+32 474 74 51 75
jordy.surin@atab.be

Contactinformatie per regio

Yves Kina – Technisch Commercieel Afgevaardigde
+32 479 91 03 28
Yves.kina@atab.be

Rubben Blomme – Werfleider
+32 479 91 12 16
Rubben.blomme@atab.be

Roel Sanders – Werfleider
+32 496 27 70 55
roel.sanders@atab.be

Christian Eembeek – Commercieel manager
+ 32 493 89 01 89
christian.eembeek@atab.be

Matthias Tierens – Operationeel manager
+32 479 91 12 28
matthias.tierens@atab.be

Peter Vercammen – Technisch Commercieel Afgevaardigde
+32 493 31 14 69
Peter.vercammen@atab.be

Jan Hallez – Werfleider
+32 479 91 12 29
Jan.hallez@atab.be

Christian Eembeek – Commercieel manager
+ 32 493 89 01 89
christian.eembeek@atab.be

Matthias Tierens – Operationeel manager
+32 479 91 12 28
matthias.tierens@atab.be

Jan Hallez – Werfleider
+32 479 91 12 29
Jan.hallez@atab.be

Hans Jappens – Werfleider
+32 479 91 10 76
Hans.jappens@atab.be

Davy Maes – Assistent Werfleider
+32 479 91 12 30
Davy.maes@atab.be

Dirk Hellemans – Technisch Commercieel afgevaardigde
+32 479 91 12 23
Dirk.hellemans@atab.be

Peter Kinne – Technisch commercieel afgevaardigde
+32 479 91 12 25
Peter.kinne@atab.be

Christian Eembeek – Commercieel manager
+ 32 493 89 01 89
christian.eembeek@atab.be

Matthias Tierens – Operationeel manager
+32 479 91 12 28
matthias.tierens@atab.be

Ronny Vermeulen – Technisch Commercieel Afgevaardigde / Werfleider
+32 479 91 12 26
Ronny.vermeulen@atab.be

Christian Eembeek – Commercieel manager
+ 32 493 89 01 89
christian.eembeek@atab.be

Matthias Tierens – Operationeel manager
+32 479 91 12 28
matthias.tierens@atab.be

Ronny Vermeulen – Technisch Commercieel Afgevaardigde / Werfleider
+32 479 91 12 26
Ronny.vermeulen@atab.be

Christian Eembeek – Commercieel manager
+ 32 493 89 01 89
christian.eembeek@atab.be

Matthias Tierens – Operationeel manager
+32 479 91 12 28
matthias.tierens@atab.be

André De Keersmaecker – Technisch Commercieel Afgevaardigde
+32 479 911 210
andre.dekeersmaecker@atab.be

Josse Van Nechel – Werfleider
+32 (0)2 254 81 00
josse.van.nechel@atab.be

Jurgen Darras – Werfleider
+32 (0)2 251 84 00
jurgen.darras@atab.be 

Bert Van Velthoven – Technisch Commercieel Afgevaardigde
+32 492 25 01 09
bert.vanvelthoven@atab.be

Christian Eembeek – Commercieel manager
+ 32 493 89 01 89
christian.eembeek@atab.be

Matthias Tierens – Operationeel manager
+32 479 91 12 28
matthias.tierens@atab.be

Jurgen Darras – Werfleider
+32 (0)2 251 84 00
jurgen.darras@atab.be 

Laurent Sabbe – Technisch commercieel afgevaardigde/ Werfleider Tortolani SPRL
+32 492 733 496
laurent.sabbe@tortolani.biz

André De Keersmaecker – Technisch Commercieel Afgevaardigde
+32 479 911 210
andre.dekeersmaecker@atab.be

Bert Van Velthoven – Technisch Commercieel Afgevaardigde
+32 492 25 01 09
bert.vanvelthoven@atab.be

Christian Eembeek – Commercieel manager
+ 32 493 89 01 89
christian.eembeek@atab.be

Matthias Tierens – Operationeel manager
+32 479 91 12 28
matthias.tierens@atab.be